Co rozumiemy pod pojęciem etykiety w spa?

 

Chcielibyśmy, aby w naszym salonie każdy Gość czuł się wyjątkowo. Dlatego staramy się poświęcać 100% naszej uwagi Państwa potrzebom i życzeniom, szczerze dbać o to, by każda nasza Klientka była zadowolona i z pełnym zaufaniem po raz kolejny oddawała się zabiegom. Dokładamy wszelkich starań, aby już od pierwszych chwil wizyta była przyjemnością i spełniała Państwa oczekiwania. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi wskazówkami:

 

Przed zabiegiem

 

W gabinecie kosmetycznym

W gabinecie kosmetycznym

 

• Pamiętaj o tym, że w gabinecie kosmetycznym lub wskazanym miejscu będą czekały na Ciebie pozostawione przez naszą obsługę peniuar (przed zabiegami pielęgnacji twarzy) lub jednorazowa bielizna (damska bądź męska) i szlafrok (przed zabiegami pielęgnacji ciała), tak abyś przed zabiegiem mogła przebrać się i zaczekać na osobę wykonującą zabieg relaksując się na fotelu bądź łóżku. Jeżeli Twoim życzeniem jest pozostać w swojej bieliźnie, naturalnie jest to możliwe.

 

• W przypadku Twoich ubrań i przedmiotów codziennego użytku, nasza obsługa wskaże Ci miejsce do przechowania ich w trakcie wykonywanych zabiegów. Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za przedmioty wartościowe pozostawione w salonie. Proponujemy pozostawienie ich w domu.

 

• Przed zabiegiem osoba wykonująca zabieg przeprowadzi z Tobą krótką rozmowę dotyczącą Twoich preferencji i upodobań oraz przebiegu zabiegu. Twoje odpowiedzi ułatwią Waszą współpracę w trakcie zabiegu.

 

• W trakcie zabiegów pielęgnacji ciała, osoba wykonująca zabieg przykryje Cię ręcznikiem i w miarę przebiegu zabiegu będzie odsłaniała jedynie te fragmenty Twojego ciała, które będą poddawane czynnościom zabiegowym w danym momencie. Niektóre etapy zabiegów np. hydroterapia czy kapsuły są zawsze przeprowadzane bez okrycia. Do przejścia z gabinetu do gabinetu prosimy o korzystanie z firmowych szlafroków i jednorazowych „kapci”.

 

• W trakcie pobytu w gabinecie informuj osobę przeprowadzającą zabieg o każdej sytuacji, która nie jest dla Ciebie komfortowa a dotyczy przeprowadzanego zabiegu.

 

• W trakcie niektórych etapów zabiegu osoba wykonująca zabieg, na Twoje życzenie może pozostawić Cię w gabinecie samą. Skorzystaj więc z chwili relaksu i odprężenia. W innych sytuacjach wymagających pozostawienia Cię w gabinecie samej, osoba wykonująca zabieg uprzedzi Cię o tym.

 

• W trakcie zabiegu możesz rozmawiać lub pozostać w ciszy, osoba wykonująca zabieg dostosuje się do Twojego nastroju i upodobań.

 

• W trakcie zabiegu lub bezpośrednio po nim, możesz skorzystać z wiedzy i praktyki naszych pracowników i spytać o pielęgnację domową dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

• Postaraj się zrelaksować i czerpać przyjemność z pobytu w DERMIKA Salon&Spa. Niech każda wizyta dla Twojego ciała i umysłu będzie czasem odprężenia i relaksu, a jej efekty pielęgnacyjne będą widoczne jak najdłużej. Mamy nadzieję, że odwiedzisz nas ponownie i polecisz swoim znajomym.

 
© 2009 Dermika