Starvac Lymphobiony L300 to natychmiast widoczny efekt liftingu, już po pierwszym zabiegu. Urządzenie wykorzystuje synergię terapii prądem biologicznym, peelingu kawitacyjnego i miękkiego lasera.

 

Lymphobiony L300 to unikalna i kompleksowa metoda zabiegu na twarz i szyję, która zapewnia natychmiastowy, widoczny oraz długotrwały efekt.  L300 - stymuluje metabolizm komórkowy, eliminuje z głębi tkanek toksyny i stymuluje system odpornościowy, redukuje zaczerwienienie i rozszerzone naczynka, zmniejsza obrzęk, ujędrnia, modeluje i wygładza zmarszczki, pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny, oczyszcza i odświeża skórę, a także dotlenia i nawilża, eliminuje plamy starcze, spowalnia proces starzenia (wolne rodniki). 

 

Lymphobiony L300 posiada certyfikat jakości ISO 13485 oraz znak CE odpowiadając normom medycznym.

 

Czas trwania zabiegu: ok. 50 min


Peeling Kawitacyjny to innowacyjna i komfortowa metoda oczyszczania skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, wzbogacona o mikromasaż.

  

W wyniku zabiegu poprawia się mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększona zostaje penetracja substancji aktywnych w głąb skóry. Kawitacja zapewnia dokładne oczyszczenie skóry z zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka, toksyn oraz wydzielin gruczołów łojowych, a przy tym jest to zabieg całkowicie bezbolesny.

 

Czas trwania zabiegu: ok. 15 – 20 min


 

 

Body Sound Program to unikalna, opatentowana kombinacja ultradźwięków i elektrostymulacji, która powoduje kompleksowe, głębokie i wydajne działanie na miejsca nagromadzonego tłuszczu, wielopostaciowego cellulitu, zatrzymania wody, zwiotczenia skóry oraz zastojów limfy.

 

 

W 43 specjalnych programach oferujemy zabiegi: - liftingujące, - modelujące sylwetkę, - drenujące, - redukujące cellulit, - detoksykujące, - napinające mięśnie (bierna gimnastyka), - poprawiające mikrocyrkulację, - przyspieszające metabolizm, - dotleniające Aparat umożliwia wykonanie nieskończonej kombinacji zabiegowej, w odmiennych wersjach dla kobiet i mężczyzn. Urządzenie przynosi szczególnie korzystne rezultaty w walce z najczęściej spotykanymi problemami otyłości oraz cellulitu.

 

Czas trwania wybranego programu : 30-40min

 

 

 

 

 

 
© 2009 Dermika