Poniżej przedstawiamy propozycje zabiegów, o których nie należy zapominać. Dotyczą one pielęgnacji skóry wokół oczu, na dłoniach i na dekolcie. Stanowią kobiecy niezbędnik, który uzupełni zabieg pielęgnacji twarzy jeśli zostanie przeprowadzony równocześnie z dowolnym zabiegiem na twarz lub będzie ekspresowym zabiegiem SOS, gdy sytuacja będzie tego wymagała. Pamiętamy że wyjątkowe pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.
Satynowe rękawiczki

Gdy skóra dłoni woła o pomoc…

 

Jeśli zdarza Ci się czasem pomyśleć o Twoich dłoniach jak o kobiecej wizytówce i pamiętasz, że na dłoniach „wypisana jest metryka” wiedz, że w ich pielęgnacji możesz także na nas liczyć. Skorzystaj z zabiegu przeznaczonego do specjalistycznej „regeneracji” skóry dłoni, np.: w trakcie pielęgnacji twarzy. Skóra Twoich dłoni stanie się znów gładka w dotyku, miękka i rozjaśniona, po prostu zadbana.

 

Przebieg zabiegu:
Pielęgnacje rozpoczniemy nałożeniem preparatu z alfa-hydroksykwasami, by wygładzić i rozjaśnić skórę, następnie kosmetyczka delikatnie wmasuje termoplastyczne drobinki wosku jojoba, by w końcu nałożyć na Twe ręce Maskę regenerująco-wygładadzającą. Efekt działania wykorzystanych w zabiegu fitoestrogenów i witamin dostrzeżesz już po zdjęciu specjalnych Rękawic.

 

Czas trwania: 30 minut

 

Przeczytaj

Doskonała w każdym calu

Kosmetyki do kuracji domowej

© 2009 Dermika 
-->