Co rozumiemy pod pojęciem etykiety w spa?

 

Chcielibyśmy, aby w naszym salonie każdy Gość czuł się wyjątkowo. Dlatego staramy się poświęcać 100% naszej uwagi Państwa potrzebom i życzeniom, szczerze dbać o to, by każda nasza Klientka była zadowolona i z pełnym zaufaniem po raz kolejny oddawała się zabiegom. Dokładamy wszelkich starań, aby już od pierwszych chwil wizyta była przyjemnością i spełniała Państwa oczekiwania. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi wskazówkami:

 

Przed zabiegiem

 

W gabinecie kosmetycznym

Przed zabiegiem

 

• Uprzejmie prosimy o przybycie ok. 10 minut przed umówioną wizytą, co umożliwi rozpoczęcie zabiegu we właściwym momencie i poświęcenie Twojej pielęgnacji wystarczającej ilości czasu. Dzień wcześniej postaramy skontaktować się z Tobą i potwierdzić Twój zapis. Jeżeli zechcesz odwołać umówioną wizytę, prosimy o kontakt jak najszybciej.

 

• Prosimy o wyłączenie telefonów komórkowych w trakcie pobytu w salonie, zapobiegnie to zakłóceniu atmosfery relaksu i odprężenia, którą chcielibyśmy stworzyć.

 

• Prosimy o nie wprowadzanie i nie wstawianie do salonu przedmiotów ograniczających jego funkcjonalność. Wspólna przestrzeń poza gabinetami służy wszystkim Gościom salonu. Będziemy wdzięczni za nie utrudnianie korzystania z niej.

 

• Nasz salon nie jest przygotowany do obsługi i pozostawienie dzieci bez opiekuna.

 

• Gabinety kosmetyczne przeznaczone są do obsługi jednej osoby. Osoby towarzyszące mogą oczekiwać w miejscu wskazanym przez obsługę.

 

• Jeżeli masz ochotę skorzystać jednocześnie z zabiegu pielęgnacji ciała i twarzy, wspomnij o tym przy zapisie. Dla Twojego komfortu polecamy, abyś skorzystała najpierw z pielęgnacji ciała, a następnie twarzy. Jeżeli dodatkowo będziesz miała ochotę na masaż, odpowiednim dla niego czasem będzie etap pomiędzy pielęgnacją ciała a twarzy.

 

• W dbałości o komfort pielęgnacji ciała, polecamy korzystanie z zabiegów nie wcześniej niż po ośmiu godzinach od przeprowadzenia depilacji (bez względu na zastosowaną metodę).

 

• W przypadku korzystających z usług naszego salonu mężczyzn, przed pielęgnacją twarzy istotne jest aby golenie zarostu odbyło się nie później niż na cztery godziny przed zabiegiem.

 

• W recepcji możesz uzyskać informacje na temat usług dodatkowych, aktualnych promocji, oferty dla firm, bonów prezentowych etc.

 
© 2009 Dermika