Poniżej przedstawiamy propozycje zabiegów, o których nie należy zapominać. Dotyczą one pielęgnacji skóry wokół oczu, na dłoniach i na dekolcie. Stanowią kobiecy niezbędnik, który uzupełni zabieg pielęgnacji twarzy jeśli zostanie przeprowadzony równocześnie z dowolnym zabiegiem na twarz lub będzie ekspresowym zabiegiem SOS, gdy sytuacja będzie tego wymagała. Pamiętamy że wyjątkowe pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.
Na piękne oczy

Gdy oczy są zmęczone…

Zadbaj w wyjątkowy sposób o skórę wokół swoich oczu. Proponujemy dwie wersje minizabiegów, które mogą towarzyszyć różnym zabiegom pielęgnacyjnym. Usuwają objawy zmęczenia i przepracowania, relaksują, łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia skóry wokół oczu i uczucie suchości powiek.   

 

Przebieg mini-zabiegu:
Relaksująco – nawilżającego – w jego trakcie Twoja skóra zostanie poddana m.in. działaniu Wody różanej, uzyskiwanej z płatków świeżych pąków  Róży stulistnej i wybranego preparatu do pielęgnacji skóry wokół oczu.
Odżywczo-wygładzającego – kosmetyczka nałoży na skórę wokół Twych oczu Kapsułkę wygładzającą oraz maskę gumową ALGUM®-CALM, następnie wybrany preparat pielęgnacyjny.

 

 

Czas trwania: 15–30 minut

 
© 2009 Dermika