W naszym Salonie zadbaliśmy też o doskonałą ofertę pielęgnacyjną skierowaną do Panów. Dziś doskonały wygląd jest nie tylko wizytówką kobiet. Z uwagi na fakt, że męska skóra różni się od kobiecej, wymaga innego podejścia, stąd specjalne zabiegi stworzone specjalnie by sprostać męskim wymaganiom i potrzebom. Z męskiego punktu widzenia istotne jest aby przed zabiegiem pielęgnacyjnym twarzy, golenie zarostu miało miejsce nie później niż cztery godziny przed wizytą u kosmetyczki.
Grejpfrut i pomarańcza – zabieg dla mężczyzn do skóry mieszanej z rozszerzonymi porami, dojrzałej

Zatroszcz się o wygląd i kondycję męskiej skóry. Dzięki wyciągom z grejpfruta i kwiatów gorzkiej pomarańczy, alfa-hydroksykwasom i innym substancjom aktywnym, możliwe jest poprawienie i rozjaśnienie kolorytu, zwężenie porów, zmatowienie i wygładzenie. Przez cały zabieg, pielęgnacji towarzyszy świeży, rześki zapach owoców cytrusowych i kwiatów pomarańczy, dzięki czemu wizyta w gabinecie staje się miłym epizodem w codziennym pędzącym życiu.

 

Przebieg zabiegu:
Na początku skóra zostaje dokładnie zmyta i ztonizowana, następnie dzięki Ampułce z alfa-hydroksykwasami kosmetyczka delikatnie złuszcza jej powierzchnię i przystępuje do masażu. Po masażu nałożony zostaje Płat kolagenowy z odpowiednim dla rodzaju skóry aktywatorem. Kolejnym etapem jest pielęgnacja skóry wokół oczu i wmasowanie matującego kremu pielęgnacyjnego.

 

Czas trwania: 1 godzina 15 minut

 

Przeczytaj

Męska gwardia Testosteron

Kosmetyki do kuracji domowej

© 2009 Dermika 
-->