W naszym Salonie zadbaliśmy też o doskonałą ofertę pielęgnacyjną skierowaną do Panów. Dziś doskonały wygląd jest nie tylko wizytówką kobiet. Z uwagi na fakt, że męska skóra różni się od kobiecej, wymaga innego podejścia, stąd specjalne zabiegi stworzone specjalnie by sprostać męskim wymaganiom i potrzebom. Z męskiego punktu widzenia istotne jest aby przed zabiegiem pielęgnacyjnym twarzy, golenie zarostu miało miejsce nie później niż cztery godziny przed wizytą u kosmetyczki.
Extremale man – zabieg intensywnie nawilżający dla mężczyzn

Jeśli zależy Ci na atrakcyjnym wyglądzie męskiej twarzy, i nie chcesz by była ona przesuszona i napięta, skłonna do podrażnień (np. po goleniu) chcielibyśmy zaproponować Ci rozwiązanie. Dzięki enzymom złuszczającym, ekstraktom z ananasa, papai i pomarańczy oraz licznym składnikom aktywnym zabieg Extremale Men pozwala szybko nawilżyć i wygładzić skórę, nadać męskiej twarzy świeży i zadbany wygląd. 

 

Przebieg zabiegu:
Zabieg rozpoczyna dokładne zmycie i ztonizowanie twarzy. Następnie kosmetyczka złuszcza powierzchnię skóry peelingiem enzymatycznym. W skórę wokół oczu delikatnie wmasowuje serum drenujące by przywrócić wyrazistość męskiemu spojrzeniu, a w miejsca gdzie pojawiają się zmarszczki – Kapsułkę wygładzającą. Cała twarz jest pielęgnowana Odżywczo-wygładzającą maską kremową i gumową maską  ALGUM® CALM. Na koniec kosmetyczka wmasuje Krem matujący z wyciągiem z grejpfruta

 

Czas trwania: 40 minut

 

Przeczytaj

Mężczyzna XXI wieku Męska gwardia Gładko i po męsku

Kosmetyki do kuracji domowej

© 2009 Dermika 
-->