Poniżej przedstawiamy propozycje zabiegów, o których nie należy zapominać. Dotyczą one pielęgnacji skóry wokół oczu, na dłoniach i na dekolcie. Stanowią kobiecy niezbędnik, który uzupełni zabieg pielęgnacji twarzy jeśli zostanie przeprowadzony równocześnie z dowolnym zabiegiem na twarz lub będzie ekspresowym zabiegiem SOS, gdy sytuacja będzie tego wymagała. Pamiętamy że wyjątkowe pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.
Biust de luxe

Gdy biust potrzebuje wsparcia…

 

Jeżeli dostrzegasz potrzebę zadbania nie tylko o skórę Twojej twarzy i dekoltu, w trakcie klasycznej pielęgnacji twarzy oferujemy Ci możliwość zadbania o biust. Zabieg polecamy kobietom w każdym wieku, jeśli potrzebą jest „regeneracja”, intensywne nawodnienie, poprawa jędrności, napięcia i elastyczności skóry.

 

Przebieg zabiegu:
Zabieg rozpoczyna pielęgnacyjne działanie Wody różanej i delikatny peeling alfa-hydroksykwasami. Następnie skóra poddana zostaje działaniu preparatów bogatych w witaminy i biolipidy, które nadają jej niepowtarzalną gładkość. W trakcie zabiegu kosmetyczka nakłada też maskę gipsową, która ma działanie modelujące i pobudzające krążenie.          

 

Czas trwania: 60 minut

 

Kosmetyki do kuracji domowej

© 2009 Dermika